BLACK WEEK - ZAPRASZAMY DO NASZEGO SALONU - KRAKÓW, GÓRA LIBERTOWSKA 45. TEL: +48 730043188
Darmowa dostawa od 600,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Centrum Nordic Walking

O NAS

Od ponad 12 lat zajmujemy się promocją Nordic Walking w Polsce. Jesteśmy przedstawicielami i koordynatorami międzynarodowej Szkoły Nordic Walking LEKI. Prowadzimy systematyczne treningi na terenie Małopolski (głównie w Krakowie i okolicach) - nasza firma jako pierwsza wprowadziła szkolenia i treningi Nordic Walking na terenie Krakowa i Małopolski. Wspieramy również rozpowszechnianie tej dyscypliny w środowisku sportowym i medycznym na terenie całego kraju. Jako koordynatorzy szkoły prowadzimy i szkolimy również przyszłych instruktorów nordic walking - jako szkoła mamy ponad 800 wyszkolonych instruktorów w całej Polsce! Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem i dystrybutorem wszystkich czołowych firm produkujących kije i sprzęt do Nordic Walking, m. in. Leki, Exel, Komperdell, Gabel, KV+, One Way, inne. Instruktorzy naszego Centrum Nordic Walking to wykwalifikowane osoby, posidające uprawnienia międzynarodowej szkoły Nordic Walking, absolwenci AWF, fizjoterapeuci, dietetycy... to osoby aktywne, instruktorzy także innych dyscyplin, posiadające wieloletnie doświadczenie w szkoleniach sportowych.

 

SKLEP STACJONARNY I INTERNETOWY

Zapraszamy na naszego sklepu stacjonarnego w Krakowie przy ulicy Walerego Sławka 25, posiadamy największy wybór sprzętu i kijów do Nordic Walking. Możecie zobaczyć, wypożyczyć, przetestować i zakupić kije oraz doradzić się we wszystkich sprawach dotyczących Nordic Walking. Wszystkie osoby spoza Krakowa zapraszamy do zapoznania się z ofertą w naszym sklepie internetowym (menu po lewej stronie) - wysyłamy kilkadziesiąt paczek tygodniowo w każde miejsce w Polsce.

 

ZAJĘCIA GRUPOWE

Zapraszamy na nasze grupowe zajęcia Nordic Walking. Spotykamy się regularnie kilka razy w tygodniu. Zapewniamy instruktorów, możliwość wypożyczenia kijów oraz dobrą zabawę! Szczegóły w zakładce "treningi".

 

KURSY INSTRUKTORSKIE

Zapraszamy na nasze kursy instruktorskie Nordic Walking zakończone otrzymaniem Międzynarodowego Certyfikatu Instruktora Nordic Walking i/lub certyfikatu szkoły Centrum Nordic Walking. jako szkoła mamy ponad 800 wyszkolonych instruktorów w całej Polsce! Szczegóły w zakładce "kursy instruktorskie".

Zaufane Opinie IdoSell
4.81 / 5.00 93 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-10-17
Wszystko ok
2023-06-20
Profesjonalna obsługa
pixel