W NAJBLIŻSZĄ SOBOTĘ 18.05 NASZ SKLEP BĘDZIE WYJĄTKOWO CZYNNY W GODZINACH 13.00 - 16.00
Darmowa dostawa od 600,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Zajęcia / treningi Nordic Walking

Zapraszamy na nasze grupowe treningi Nordic Walking. Spotykamy sie regularnie kilka razy w tygodniu. Zapewniamy instruktorów, możliwość wypożyczenia kijów oraz dobrą zabawę! Zapraszamy osoby młode chcące poprawić swoją kondycję lub spędzić miło czas, osoby starsze, osoby nie mające na co dzień czasu na żadną aktywność ruchową, osoby mające problem z nadwagą lub z własnym aparatem ruchowym. Przyjdź i spędź z nami miło czas, zapraszamy!

NAJBLIŻSZE ZAJĘCIA

 • aktualnie terminów brak...

Spotykamy się przed wejściem głównym do Parku Jordana od strony Błoń.

Uwaga! Wszystkich zainteresowanych prosimy o wcześniejsze potwierdzenie uczestnictwa mailowo! Na miejscu istnieje możliwość wypożyczenia kijów. Zajęcia trwają ok 1-1.5 godziny. Na każdych zajęciach tworzymy grupę początkującą i grupę zaawansowaną (lub są one połączone jeśli grupy nie są duże). Na zajęcia grupowe zapraszamy również seniorów, osoby starsze (zajęcia dostosowujemy do uczestników, zajęcia nie są wymagające, ćwiczymy głównie i wyjaśniamy technikę). Zapraszamy również do naszego sklepu w Krakowie przy ul. Walerego Sławka 25 i zapoznania się z pełną ofertą kijów - dla osób uczestniczących w naszych zajęciach na zakupione kije nordic walking udzielamy 5% zniżki.

Osobom które nie mają jeszcze swoich kijów (a chcą takie zakupić) zapraszamy do naszego sklepu - na miejscu dokładnie wyjśniamy jak dobrać odpowiednio do siebie kije, istnieje również możliwość przetestowania i oglądnięcia różnych modeli.

TRENINGI INDYWIDUALNE

Wszystkie osoby które nie mogą uczestniczyć w zajęciach grupowych zapraszamy na zajęcia indywidualne. Treningi odbywają się – po uzgodnieniu z instruktorem - w dowolne dni tygodnia o dowolnej porze. Przy grupie (powyżej 4 osób) jest możliwość zorganizowania zajęć w swojej okolicy. Intensywność treningu dostosowujemy do kondycji i wieku uczestnika. Na zajęcia indywidualne zapraszamy również osoby, które wymagają indywidalnego podejścia (osoby po kontuzjach, urazach, osoby starsze, osoby ze schorzeniami kręgosłupa, stawów, inne). Zajęcia trwają ok 1.5 godziny. Osoby, które nie mają jeszcze swoich kijów mogą przyjść na zajęcia bez swojego sprzętu - istnieje możliwość wypożyczenia na czas zajęć. Zapraszamy również do naszego sklepu gdzie mogą się Państwo zapoznać a całą ofertę kijów i doradzić we wszystkich sprawach dotyczących Nordic Walking.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

CENNIK

 • trening grupowy z instruktażem - 15zł
 • trening indywidualny z instruktorem dla jednej osoby - 55zł
 • trening indywidualny z instruktorem dla dwóch osób - 75zł
 • trening indywidualny z instruktorem dla trzech i więcej osób - 35zł/osoba
 • karnet (4 dowolne treningi grupowe - nie zawiera wypożyczenia kijów) - 48zł
 • karnet (6 dowolnych treningów grupowych - nie zawiera wypożyczenia kijów) - 66zł
 • wypożyczenie kijów (zajęcia grupowe i indywidualne) - 5zł
 • wypożyczenie kijów poza zajęciami (do 2 dni) - 30zł, (3-7dni) - 69zł

Dodatkowo

 • dla wszystkich osób spacerujących z nami 5% zniżka na sprzęt Nordic Walking w naszym sklepie
 • wszyscy posiadacze kart Multi Sport mogą korzystać z zajęć grupowych bezpłatnie!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zaufane Opinie IdoSell
4.87 / 5.00 108 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-23
Super szybka realizacja zamówienia-po 20godz. towar miałem w domu!
2023-10-17
Wszystko ok
pixel